قوانین و مقررات سامانه چاپ اکسپو

قوانین و شرایط استفاده از سامانه چاپ کاتالوگیگ

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه چاپ کاتالوگیگ به دقت ملاحظه فرمایید:

کاربر گرامی ثبت سفارش در سامانه چاپ کاتالوگیگ یا هر گونه استفاده از خدمات، سرویس‌ها و طرح‌های تخفیفی، هدیه یا تشویقی سامانه چاپ کاتالوگیگ به منزلۀ پذیرش شرایط و قوانین کاربری سامانه چاپ کاتالوگیگ است.

قوانین و شرایط عمومی سامانه چاپ کاتالوگیگ

سامانه چاپ کاتالوگیگ ذیل قوانین و چارچوب‌های حقوقی جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت می‌کند و بر همین اساس این چارچوب‌ها متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

همچنین هرگونه تغییر در قوانین و شرایط سامانه چاپ کاتالوگیگ در آینده در همین صفحه اعمال خواهد شد و استفادۀ شما از وبسایت، وبلاگ و خدمات و محصولات سامانه چاپ کاتالوگیگ به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سامانه چاپ کاتالوگیگ از پذیرش سفارش و چاپ هر گونه محصول، محتوا یا تصویر مغایر با اخلاق عمومی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی معذور است.

مجاز بودن سفارشات ارسالی

سفارشات ثبتی و ارسالی شما (به صورت ایمیل، وبسایت و یا حضوری) در سامانه چاپ کاتالوگیگ باید طبق قوانین محترم وزارت ارشاد باشند.

سفارشاتی که ممنوعیت چاپی دارند مانند انواع فال و تاروت و تاتو، تصاویر بانوان (چهره و اندام)، آموزش رقص، تصاویر ورق‌های بازی، تبلیغات نصب ماهواره، شرکت‌های هرمی و چهره معصومین و ائمه اطهار و .... توسط سامانه چاپ کاتالوگیگ چاپ نخواهند شد. و اگر این سفارشات به نحوی از فیلتر نظارت سامانه چاپ کاتالوگیگ رد شده و به چاپ برسند، این محصولات چاپی توسط سامانه چاپ کاتالوگیگ توقیف و امحا خواهند شد. و هزینه های چاپ و هزینه های جریمه های نقدی و کیفری به عهده کاربر خواهد بود.

در این میان موارد زیر هم برای چاپ نیاز به مجوز های مربوطه می باشند.

  • آرم شرکت های دولتی
  • انواع برچسب‌های تمام لاتین
  • برچسب مواد دارویی و شیمیایی
  • برچسب راهنمایی رانندگی
  • برچسب مواد غذایی
  • برچسب مواد آرایشی بهداشتی
  • تجهیزات پزشکی
  • انواع کارت ضمانت

برای اطلاع از لیست کامل این موارد می توانید PDF کامل قوانین و مقررات چاپی را از اینجا دانلود کرده و مطالعه بفرمایید.

تعریف مشتری یا کاربر

در این سند و هر جای دیگر از وبسایت، وبلاگ و سایر متون و محتواهای سامانه چاپ کاتالوگیگ ، مشتری یا کاربر به هر فردی اطلاق می‌شود که به نحوی از خدمات، محصولات و محتواهای عرضه شده توسط سامانه چاپ کاتالوگیگ استفاده ‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما در استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ‏سامانه چاپ کاتالوگیگ از ارتباطات به صورت الکترونیکی ‏استفاده می‏‌کنید، سفارش خود را اینترنتی ثبت می‏‌کنید و یا به سامانه چاپ کاتالوگیگ ایمیل می‏‌زنید، شما موافقت می‌‏کنید که سامانه چاپ کاتالوگیگ به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، وبسایت و یا تماس تلفنی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، سامانه چاپ کاتالوگیگ‏ امکان دارد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ‏ سامانه چاپ کاتالوگیگ ‏ را در پروفایل خود لغو کنند.

رعایت حریم شخصی

سامانه چاپ کاتالوگیگ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند نیک پرنیت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از وب سایت را، توسعه دهد.

رعایت حق نشر یا کپی رایت

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ‏ سامانه چاپ کاتالوگیگ ‏، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه چاپ کاتالوگیگ ‏جزئی از اموال سامانه چاپ کاتالوگیگ محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ‏سامانه چاپ کاتالوگیگ ‏است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ‏ سامانه چاپ کاتالوگیگ ‏ محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سامانه چاپ کاتالوگیگ و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سامانه چاپ کاتالوگیگ ‏ است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سامانه چاپ کاتالوگیگ و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سامانه چاپ کاتالوگیگ ‏محفوظ است. تمامی مسئولیت فعالیت‌‏های غیر مجازی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. ‏

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پایان پنج شنبه ظهر هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

همچنین با توجه به ثبت سیستمی آنلاین سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات سفارشات آنلاین وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

سامانه چاپ کاتالوگیگ مجاز است بر اساس امکان تولید بدون اطلاع قبلی، ارائه خدمات خود را متوقف کند. محصول جدیدی را اضافه و یا بعضی از محصولات را حذف نماید. با این وجود کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری و یا حذف محصول، چاپ و ارسال می‌‏شوند.

در صورتی که به صورت ناگهانی امکان تولید هر یک از محصولات چاپی در‏ سامانه چاپ کاتالوگیگ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ‏سامانه چاپ کاتالوگیگ محفوظ است و مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند و یا مبلغ پرداختی خود را دریافت کند.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، ‏ سامانه چاپ کاتالوگیگ ‏هیچ گونه مسئولیتی ندارد.